Установка CMS Joomla
Goizper | Label-Aire | Mindman | Chanto >> Türkiye

Distribütörülüklerimiz


GOIZPER GROUP
Döner Tabla Sistemleri
LABEL-AIRE
Etiketleme Sistemleri
Mindman
Pnömatik Otomasyon Ekipmanları
Chanto
PNÖMATİK OTOMASYON EKİPMANLARI
Distribütörlüklerimiz GOIZPER GROUP

Goizper Endüstriyel Grup şirketi 1959 yılında İspanya’da kurulmuştur. 50 yıldan uzun bir zamandır 35,000m² lik alanda konusunda lider bir teknoloji firması olarak üretim yapmaktadır.
GOIZPER DÖNER TABLA
Goizper Endüstriyel Grup şirketinin 50 yıldan uzun bir zamandır üretimini gerçekleştirdiği ve konusunda lider bir teknoloji firması olarak çözüm ürettiği ürün grupları aşağıda sıralanmıştır.

Otomotiv
Kaynak
Paketleme
Havacılık

Goizper kalifiye personel ve ileri teknoloji  makine parkuru ile birlikte, kaliteyi en üst seviyede tutma bilinci ile hareket etmeyi ilke edinerek,  dünya çapında ürün ve teknik desket ağına sahiptir. PGI SERİSİ  DÖNER TABLA Geliştirilmiş yapısı ile 160 mm çapdan 1650 mm çapa  kadar 11 farklı  ölçüde  döner  bağlantı yüzeyine sahip PGI serisi döner tablaların çalışma mekaniğinin yapısı, büyük ve ağır yükleri yüksek hızlarda kararlı hareket ettirebilmesi için gerekli dinamik torkun sorunsuz bir şekilde aktarabilmesini sağlar. 
Döner tablanın merkezinde otomasyonlarda kullanılması sırasında doğan ihtiyaçtan dolayı, sensor kablolarının, elektrik kablolarının ve pnömatik sistemlerin hortumlarının içinden geçmesine olanak veren yeterli çapta boydan boya bir delik ile dizayn edilmiştir. 
Goizper Teknik Dökümanlar | Goizper Videolar