Установка CMS Joomla
Goizper | Label-Aire | Mindman | Chanto >> Türkiye
2002 Yılında Endüstriyel Makine parçalarının tedarikçisi olarak sektör de yerini almış olan şirketimizin İlerleyen yıllarda pnömatik ekipman grubuna vermiş olduğu ağırlıkla birlikte, SMC markasının muadil ürünlerini Türkiye Pazarına sunmak fikrinin başarısı birleşince, Mindman ve Chanto markası altında uygun fiyat ve kaliteyi iç içe sunarak ülkemiz genelinde pnömatik sektöründen ciddi bir pazar payı almış bulunmaktayız,  Pascal Mühendislik yatırımlarına gene Mindman markası altında ar-ge işlemlerini tamamladığı ve tekstil sektörüne sunmuş olduğu bir dizi makinelerle devam etmektedir.
kapak
Tedarikçi kimliği bilinci ve mühendislik hizmetlerimiz ile birlikte yerli üreticimize ve ülke ekonomimize katkılarımızı arttırma ilkesi daima başarımızda ki en önemli faktör olmaktadır.
2016 yılında yaptığımız uluslararası iletişimlerimiz sayesinde dünya üzerinde döner tabla sistemlerinin lider firmalarından biri olan GOIZPER markasının Türkiye distribütörlüğünü almış bulunmaktayız. Yine Etiketleme sistemlerinde lider firmalardan olan Label-Aire firmasının Türkiye distribütörlüğünü almanın gururunu taşımaktayız.
Sürekli endüstriyel pazardaki ürünleri inceleyerek hangi konularda yatırım yapmamız gerektiğini araştıran planlama departmanımızın verdiği bilgiler ışığında yerli sanayimizin maliyetlerini düşürmede önemli rol alacak ürünleri pazara sunmak PASCAL Mühendisliğin izleyeceği yolun bir ifadesidir.
kataloğumuzu görüntülemek için tıklayınız.